Поширені запитання

Чи не простіше просто завантажити в інтернеті зразок позову?

Це навряд чи Вам допоможе, якщо взяти до уваги наступні чинники:

Отже, Вам краще скористатися нашим сервісом, який складе для Вас готовий позов високої якості, використовуючи для цього зручну форму внесення інформації. Спеціальний алгоритм сформує текст позовної заяви, визначить підсудність і складе перелік необхідних документів. Позов буде складено саме під Вашу ситуацію і з урахуванням останніх змін в законодавстві.

Краще звернутися по такому важливому питанню до адвоката.

Можливо і краще, але набагато дорожче. Наприклад позов до суду про розірвання шлюбу коштує у адвоката від 500 гривень і вище. Крім грошей, Вам також доведеться витратити свій особистий час на зустрічі і телефонні дзвінки. І давайте скажемо прямо - не всі адвокати професіонали в своїй справі. А якість позовної заяви, складеної нашим сервісом, легко прогнозована, оскільки підтверджується відгуками інших користувачів.

Чи зможу я повернути гроші, якщо з якихось причин позовна заява мені не підійде?

Ми повернемо гроші, якщо Ви аргументовано зможете пояснити чому Вам не підійшла наша позовна заява. Ми також повернемо Вам гроші, якщо позов не буде прийнятий до розгляду судом з нашої вини.

Яка вартість послуги і які способи оплати доступні на вашому сайті?

Вартість складення позовної заяви про розірвання шлюбу становить 100 грн. Ви можете оплатити послуги сервісу банківською (кредитною) картою, а також готівкою в терміналі Приватбанку або в касі будь-якого банку. Оплатити потрібно буде після того, як позовну заяву буде успішно згенеровано. Повний текст заяви можна буде роздрукувати або завантажити відразу після здійснення оплати.

Як бути, якщо в тексті позовної заяви я знайду помилку? Чи можу я внести зміни в готову позовну заяву?

Ви зможете виправити помилку або внести інші зміни в основні елементи позовної заяви після того, як позов буде створений і оплачений. Для цього потрібно клікнути по іконці "Редагувати позов". Якщо ж ви захочете істотно переробити позовну заяву (наприклад прибрати або додати цілі абзаци), то для цього потрібно буде завантажити позов в Ворд форматі і вже потім вносити в нього будь-які зміни.

Чи доведеться мені залишатися на сайті і не вимикати комп'ютер під час оплати послуг сервісу готівкою через термінал Приватбанку? Скільки у мене буде на це часу?

Ви можете здійснити оплату готівкою протягом 15-ти днів. Звичайно, Вам не доведеться весь цей час залишатися на сайті. Ми направимо Вам на електронну пошту посилання на сторінку сайту, пройшовши по якому ви зможете скачати або роздрукувати позов після здійснення оплати.