Як працює наш сервіс складання позовної заяви

Ви зможете самостійно скласти якісну позову заяву приблизно за 15 хвилин.

Внесення персональної інформації відбувається шляхом заповнення форми (анкети). Процес складання позовної заяви про розірвання шлюбу розбитий на п'ять окремих етапів (кроків):

Деякі поля форми потрібно заповнювати вручну українською мовою (наприклад прізвище), але в основному внесення даних відбувається шляхом вибору потрібного варіанту із запропонованого списку. Виходячи з обраних варіантів, Вам будуть запропоновані додаткові питання або уточнення.

Щоб запобігти можливим помилкам, алгоритм перевірить введені дані на їх коректність. Наприклад, в поле введення тексту (прізвища, вулиці) Ви не введете нічого крім українських символів, не зможете вказати нереальну дату народження чи видачі документа і не пропустите жодного поля форми.

Спеціально для нашого сайту ми розробили зручну форму додавання поштової адреси.

Якщо ви знаєте свій поштовий індекс і введете його в відповідне поле форми, то назва області, району та населеного пункту будуть підставлені автоматично. Якщо ж поштовий індекс Вам не відомий, то Ви зможете обрати область, район і населений пункт зі випадаючого списку. При цьому програма сама визначить поштовий індекс.

Почніть вводити в текстове поле назву вулиці і Ви побачите у випадаючому списку всі вулиці населеного пункту, в назві яких є введені символи. Якщо випадаючий список не з'явиться, значить такої вулиці в цьому населеному пункті немає. Щоб обрати назву вулиці клікніть мишкою по одному з варіантів списку.

Вулиці

Після того, як Ваша позовна заява буде успішно складена, Ви будете перенаправлені на сторінку для вибору способу оплати. На цій сторінці Ви зможете побачити фрагмент Вашого позову:

Оплата

На сайті доступні наступні способи оплати:

Вартість послуги становить 100 грн. Ми повернемо гроші якщо з якихось причин Вам не підійде наша позовна заява.

Обравши спосіб оплати банківською картою, Ви будете перенаправлені на сайт Приватбанку, де зможете здійснити оплату онлайн.

Якщо Ви оберете спосіб оплати готівкою, Вам на електронну пошту буде відправлено посилання, по якому Ви зможете отримати повний текст позовної заяви після успішної оплати.

Відразу після здійснення оплати (якщо Ви оплатили банківською картою) або після надходження коштів (при оплаті готівкою) Вам відкриється фінальна сторінка сайту з готовим текстом позовної заяви:

Результат

На цій сторінці ви зможете роздрукувати позов, а також завантажити його в Word або PDF форматі.

Якщо в тексті позовної заяви Ви знайдете помилку або захочете внести якісь зміни, то для цього потрібно клікнути по іконці "Редагувати позов".

Клікнувши по іконці "Як здати позов до суду" Ви зможете ознайомитись з докладною інструкцією про те як сплатити судовий збір, як правильно підготувати пакет документів і подати його до суду.

Якщо в процесі заповнення форми у Вас виникне якесь запитання, відразу телефонуйте нам або пишіть повідомлення на телефон, номер якого Ви завжди можете бачити в нижньому правому кутку сторінки.