ЗАПИТАННЯ

Відповіді на ваші запитання

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

avatar

Олена

11.05.2022

Я знаходжусь зараз в Польщі в анкеті треба написати номер телефону український, я ним не користуюсь на даний час. Що робити?

ответить

avatar

YURSERVICE

12.05.2022

Якщо вкажете номер телефону, який тимчасово не працює, то це не буде підставою для відмови у прийнятті заяви. Але краще вказати телефон когось із знайомих в Україні та попередити їх що може бути дзвінок з суду чи може прийти смс.

ответить

avatar

Світлана

23.12.2021

При подаче в суд заяви про видачу судового наказу про стягнення аліментів тоже нужно делать 2 пакета документов и 1 примірник себе оставлять?

ответить

avatar

YURSERVICE

24.12.2021

Так, потрібно подавати в суд 2 пакета документів. З інструкцією про те, як правильно сформувати пакт документів, ознайомтесь у нас на сторінці "Як здати позов". Собі залишати 1 пакет не обов'язково, однак бажано.

ответить

avatar

Лариса

19.11.2021

Завдяки вам, отримала судовий наказ про стягнення аліментів на трьох дітей. Тепер потрібно відкрити виконавче провадження. В заяві просять реквізити вказати, куди перераховувати кошти. Я проживаю в глибокому селі, ніяких рахунків в банку не маю. Чи можуть мені аліменти поштовим переказом приходити ? В селі є Укрпошта.

ответить

avatar

YURSERVICE

22.11.2021

Згідно ч.2 ст. 47 Закону України "Про виконавче провадження" стягувачу - фізичній особі стягнуті з боржника кошти перераховуються виконавцем на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі (заяві про зміну реквізитів рахунку у банку або іншій фінансовій установі) чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом не пізніше наступного робочого дня з дня надходження таких коштів на депозитний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця. Отже ви можете отримувати аліменти поштовим переказом.

ответить

avatar

Олена

14.07.2021

По позову про розлучення суд ухвалив рішення розірвати шлюб та повернути мені дівоче призвіще.Я хотіла б залишити те,що є зараз.Які дії я повинна зробити,щоб суд переглянув рішення в цьому питанні і залишив мені колишнє призвіще?

ответить

avatar

YURSERVICE

15.07.2021

Переглянути судове рішення з цих підстав достатньо проблематично. Простіше змінити прізвище за власним бажання, звернувшись з відповідною заявою до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання.

ответить

avatar

Наталя

29.06.2021

Здравствуйте, подскажите могу ли я через вашу компанию подать заявление на алименты ребёнка (10 лет). Стоимость

ответить

avatar

YURSERVICE

29.06.2021

Так, звичайно. На сайті ви можете самостійно скласти таку заяву за 99грн. Однак, якщо ви бажаєте, щоб наш адвокат підготував заяву та пакет документів в індивідуальному порядку, то це буде коштувати 1500грн.

ответить

avatar

Мария

20.03.2021

Сколько нужно будет ждать на эл.почте иск после заполнения анкеты?

ответить

avatar

YURSERVICE

20.03.2021

Полный текст искового заявления появляется сразу после того как вы оплатили услуги сервиса и на сайте платежной системы кликнули по ссылке «Вернуться на сайт». Также при успешной оплате ссылка на иск отправляется вам на электронную почту. Если по каким-то причинам полный текст искового заявления не отрылся либо вы столкнулись с любой другой проблемой на сайте - пишите нам в чат, на вайбер, или звоните. Мы быстро устраним проблему.

ответить

avatar

Віталій Жмут

15.03.2021

У вас точно адвокатська фірма? Де можна подивитись ваші документи? Я все таки залишаю свої персональні дані.

ответить

avatar

YURSERVICE

15.03.2021

Добрий день. На сторінці «Про НАС» є скан адвокатського свідоцтва нашого адвоката Мєстєчкіна Олега.

ответить

avatar

Віталій Жмут

15.03.2021

Так бачу, дякую.

ответить

avatar

Тищенко Любовь

14.03.2021

Здравствуйте. Скажите, как мне сделать справку о проживании со мной ребенка. Куда обращаться?

ответить

avatar

YURSERVICE

15.03.2021

Добрый день. К сожалению, этот вопрос не имеет однозначного ответа. В зависимости от региона порядок получения такого документа разный.
Чаще всего делают Акт местного депутата, который фиксирует факт проживания ребенка с одним из родителей. Иногда делают Акт целой комиссии, включая в нее депутата, сотрудника ЖЕКа, соседей и .т.п. Но также возможны и следующие варианты:
- Запросить у местного органа опеки и попечительства (службы по делам детей) обследование жилищных условий, в результатах которого указать что ребенок проживает с мамой.
- Попросить администрацию садика или в школы составить справку о том, что мать отводит и забирает ребенка и с ее слов они с ребенком проживают по такому-то адресу.
- Взять справку в ЖЕКе или администрации ОСББ (если проживаете в многоквартирном доме).
- Как минимум взять справку о регистрации ребенка с матерью по определенному адресу. Хотя факт регистрации не подтверждает факт проживания, но это лучше чем ничего.
- Факт проживания ребенка с матерью также может подтверждаться протоколом полиции, справкой с мед.учреждения, текстом судебного решения и другими документами, удостоверяющими факты.

ответить

avatar

Тищенко Любовь

22.03.2021

Спасибо за консультацию!

ответить

avatar

Марія

04.03.2021

Добрий день. У відповідача є дитина від першого шлюбу, на яку він вже платить аліменти. Чи потрібно про це вказувати у заяві? У вас я такого не знайшла.

ответить

avatar

YURSERVICE

04.03.2021

Бажано, але не обов'язково. Ви можете і не знати про те, що він вже платить аліменти, тому розповісти про це суду більше в інтересах самого відповідача.

ответить

avatar

ЁЛКА

27.02.2021

Не поняла насчет справки о содержании ребенка. А без нее нельзя подать на алименты?

ответить

avatar

YURSERVICE

01.03.2021

На практике можно обойтись и без справки, но мы все же рекомендуем ее получить так как формально суд имеет право отказать во взыскании алиментов без такой справки. Например, в части 5 ст.183 Семейного кодекса Украины указано «Той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів …». Как видно из этой статьи, нужно доказать, что ребенок проживает с заявителем. Хотя суды очень часто смотрят на это сквозь пальцы, но именно Вам может не повезти.

ответить

avatar

ЁЛКА

22.03.2021

Я все же рискну. Спасибо.

ответить

avatar

Лана

09.01.2022

Добрый день! Скажите, улалось Вам без справки о проживании подать заявление?

ответить

avatar

Сергій

19.02.2021

Я правильно розумію що після формування позовної заяви я зможу одразу її роздрукувати і направляти в суд? Чи потрібно буде щось корегувати?

ответить

avatar

YURSERVICE

19.02.2021

Все правильно – можете друкувати та відправляти в суд. Але в будь-якому випадку ми наполегливо рекомендуємо Вам уважно прочитати текст позовної заяви для того, щоб бути впевненим у відсутності у ньому помилок. Іноді наші клієнти роблять помилки в написанні своїх прізвищ, дат або засобів зв’язку. Іноді складні іноземні прізвища неправильно відміняються. Тому варто все ж таки прочитати позов перед його відправленням до суду.

ответить

avatar

Сергій

20.02.2021

Суд може не прийняти ваш позов? Що тоді робити?

ответить

avatar

YURSERVICE

20.02.2021

Поки що нам такі факти невідомі. Усі позови, які складені за допомогою нашого сервісу, приймались судом. Однак звичайно може так статися що суд винесе ухвалу про залишення позовної заяви без руху і надасть строк на усунення її недоліків. Як тоді реагувати? Зв’яжіться з нами і ми підкажемо як зробити так щоб суд все ж таки прийняв позов до розгляду. Якщо ж з якихось причин Вам не підійде наша позовна заява ми гарантовано повернемо вам сплачені за неї кошти.

ответить

avatar

Оксанка

11.02.2021

При подачі позову про розірвання шлюбу я платила судовий збір 840грн. За заяву про стягнення аліментів стільки ж платити?

ответить

avatar

YURSERVICE

12.02.2021

Позовна заява про стягнення аліментів та заява про видачу судового наказу про стягнення аліментів звільнені від сплати судового збору. Нічого платити не потрібно.

ответить

avatar

Наталі Ільєнко

08.02.2021

Чи потрібно у позові вказувати паспортні дані? У вас в анкеті немає такого пункту.

ответить

avatar

YURSERVICE

08.02.2021

За бажанням ви можете вказати в позові паспорті дані та додати копію свого паспорту та копію паспорту відповідача. Однак згідно Цивільно-процесуального кодексу це не є обов’язковим, тому наш сервіс і не вимагає від вас вказувати паспорті дані. Хоча ми мабуть надамо клієнтам можливість вказувати свої паспорті дані при заповненні анкети, оскільки про це часто питають.

ответить

avatar

Сергей Прокопенко

02.02.2021

Подскажите пожалуйста сколько экземпляров искового заявления нужно подавать в суд? Где найти реквизиты судебного сбора?

ответить

avatar

YURSERVICE

03.02.2021

Все о порядке подачи искового заявления вы можете прочитать у нас на странице «Как сдать иск». Посмотрите во вкладках меню.

ответить

avatar

Света

27.01.2021

Добрый день. Подскажите, если мы с сыном проживаем с мужем в одной квартире и муж иногда покупает продукты, могу ли я подать на алименты? Дело в том, что муж тратит на семью намного меньше денег чем зарабатывает.

ответить

avatar

YURSERVICE

27.01.2021

Да, вы можете подать на алименты. Тот факт, что ваш муж покупает продукты или дает деньги, не лишает вас права подать на алименты. Но после того, как вы подадите на алименты, муж скорее всего перестанет добровольно делиться с вами своими деньгами.

ответить

avatar

Света

22.03.2021

Ок. Спасибо.

ответить

avatar

Инна

17.01.2021

Когда можно будет сделать развод и алименты в одном иске?

ответить

avatar

YURSERVICE

18.01.2021

Где-то в апреле. Но я бы вам не советовал включать в один иск расторжение брака и взыскании алиментов. Перейдите пожалуйста на страничку искового заявления о расторжении брака и взыскание алиментов и почитайте об этом детальнее.

ответить

avatar

Ольга

13.01.2021

У вас можна зробити позов про стягнення аліментів на повнолітню дитину яка навчається?

ответить

avatar

YURSERVICE

14.01.2021

Нажаль наразі такого позову у нас на сайті ще немає.

ответить